The Final Take

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.89 TL
  • Boyut Yok
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Forever Entertainment
Forever Entertainment siz oyun sever arkadaşlarımıza sunmuş olduğu macerayı kaçırmayın.
Forever Entertainment siz oyun sever arkadaşlarımıza sunmuş olduğu macerayı kaçırmayın. 

Bir çok mobil oyunun geliştirilmesi üzerine artık kaliteli oyun tercihi yapmak oldukça zor bir hal aldı. Fakat The Final Take oyunu sizlere kaliteli bir oyun deneyimi sunacak seviyede geliştirilen sıkılmadan oynayabileceğiniz bir mobil oyundur.

The Final Take macera oyunu ile birden çok karakterin perspektifinden kaydedilen karanlık görüntüleri yeniden yaşayın. Her karakterin farklı yerlerde alternatif bir deneyimi var, ancak hepsinin birbirine bağlayan ortak bir noktaları var. Genç bir kadının kontrolünü elinize alıp, yabancıları arasındaki artı bağlantıyı ortaya çıkarmak için bu anları yeniden bulunuz görüntülerle yeniden yaşayın.

Oyunun ayırt edici VHS efekti ve renk şeması, oyuncuların, zaman zaman farklı karakterler ve anlar arasından ilerledikçe gerçekçi bir 1980 yılı hissi veriyor, yalnızca ipuçlarını tekrar oynatarak keşfedilebilen gizli ipuçları ve mesajlar var. Her lokasyonda karşılaşacakları farklı bir bükülm ve yeni düşmanlar bulunuyor oyunda. Bazıları agresif, diğerleri ise gölgelerde gizlice bir fırsat bulmaya çalışıyor.

 

Daha Fazla Göster
The Final Take indir